: 224451

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

e-mail: dyzurny@luban.wr.policja.gov.pl, kpp@luban.wr.policja.gov.pl
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...

02.10.2015r.

Sukces sportowy naszego policjanta


Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu – podkom. Dariusz Butrym wziął udział w Mistrzostwach Polski Policji w Tenisie Stołowym współorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Turniej pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych, Komendanta Głównego Policji i Polskiego Związku Tenisa Stołowego rozegrano w Świeciu. W turnieju drużynowym zwyciężyła ekipa z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, w składzie której był nasz policjant.


więcej »»
Lubań
02.10.2015r.

Zajęcia z samoobrony dla kobiet


Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu prowadzi różne działania profilaktyczne ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Tym razem we współpracy z KS Samuraj Lubań organizujemy zajęcia z samoobrony dla kobiet, na które serdecznie zapraszamy!


więcej »»

30.09.2015r.

Dyżurnet.pl – zgłoś nielegalne treści, zadbaj o bezpieczny internet

- Mama zauważyła, że jej dziecko przez internet rozmawia na tematy związane z seksem. Było podejrzenie, że po drugiej stronie monitora siedzi dorosła osoba. Rodzic zgłosił się do nas z pytaniem, co ma zrobić, jak reagować. Rozmowy dziecka z dorosłym toczyły się na polskim serwisie społecznościowym. Po skontaktowaniu się z administratorem i zabezpieczeniu dowodów, sprawa została przekazana policji. Okazało się, że nieznajomym jest osoba o skłonnościach pedofilskich – opowiada Zuzanna Polak z Zespołu Reagowania na Nielegalne Treści w Internecie - Dyżurnet.pl. Ekspertka dodaje, że w ubiegłym roku zespół przyjął aż 11 tys. zgłoszeń dotyczących szkodliwych i nielegalnych treści w sieci, a 425 z nich trafiło na policję.

więcej »»

25.09.2015r.

Polacy o dopalaczach

Dopalacze w percepcji Polaków stanowią największe wśród uzależnień zagrożenie zdrowotne – wynika z badania „Postrzeganie problemu dotyczącego zażywania dopalaczy” przeprowadzonego na zlecenie MSW.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu