: 215213

KOMENDA POWIATOWA POLICJI

W LUBANIU

UL. SIKORSKIEGO 4

59-800 LUBAŃ

TEL. 75 722 90 00 (DYŻURNY) FAX. 75 722 90 42

e-mail: dyzurny@luban.wr.policja.gov.pl, kpp@luban.wr.policja.gov.pl
Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Lubań...
kraj
23.04.2015r.

Kampania społeczna "NIE [PRZY]DZWOŃ ZA KIEROWNICĄ"


Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.


więcej »»
kraj
23.04.2015r.

Policjanci z Lęborka szukają 7-letniego chłopca

Policjanci z Lęborka poszukują 7-letniego chłopca - Jerzego Giełdona. Dziecko zostało w piątek rano zabrane z ulicy przez swojego ojca. Sąd 17 kwietnia zadecydował, iż chłopiec do czasu wyjaśnienia sprawy ma przebywać z matką. W związku ze zgłoszeniem została powołana specjalna grupa policjantów z Lęborka, która prowadzi tę sprawę.

więcej »»
Lubań
20.04.2015r.

Dozór za kradzież rozbójniczą i pobicie

Lubańscy policjanci zatrzymali dwie kobiety w związku z kradzieżą rozbójniczą i pobiciem. Sprawczynie usłyszały zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną. Za zarzucane im czyny grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Leśna
17.04.2015r.

Seniorze, bądź bezpieczny!W Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej odbyło się spotkanie seniorów z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. Głównym celem spotkania było przekazanie osobom starszym wiedzy na temat zagrożeń, jakie mogą spotkać ich w codziennym życiu, w tym związanych z oszustwami metodą „na wnuczka, krewnego, funkcjonariusza”.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu